Maderoterapia - Brazil

Brazílska maderoterapia je vákuová metóda odstraňovania celulitídy pomocou kombinácie techniky pozostávajúcej z drevených vákuových zvonov a ručných masážnych ťahov.

Podstatou brazílskej maderoterapie je veľmi účinná stimulácia lymfatického systému, pomocou lymfodrenáže. Lymfodrenáž naštartuje lymfatický systém, zrýchľuje cirkuláciu lymfy, vďaka čomu organizmus začne rýchlejšie spaľovať nadbytočné tuky, sacharidy, toxíny a celulitídu.

Špeciálna technika brazílskej maderoterapie vychádza zo zachytávania vnútornej celulitídy smerom na povrch pomocou vákua, ktoré sa vytvára tlakom drevených zvoncov a spolu so sériou ručných masážnych ťahov dochádza k redukcii a odstraňovaniu celulitídy.

Kontraindikácie

Brazílska maderoterapia je účinnejšia ako klasická maderoterapia – preto sa nevykonáva u tehotných a dojčiacich matiek alebo počas menštruačného cyklu.

Terapiu nemôžu podstúpiť klienti s výraznými žilami, cystami, kŕčovými žilami či kapilárami na nohách a pod. Pred prvou návštevou je potrebné konzultovať svoj zdravotný stav s personálom salónu.

Pre ešte lepšie výsledky je vynikajúca kombinácia klasickej maderoterapie a brazílskej maderoterapie.